Tilmeldte
138
Navn Bemærkning
Alexander Fischer
Alexander Jam
Alfred Alsdorf Remmen
Andrea Friis
Anton Bøgh
Arthur Gunge
Arthur Guttenberg
Arthur Malis
Asger Selmar Hej Poul. Jvf mail fra 30/4 ønskede Asger kun at træne 1 gang ugenligt. Jeg har derfor kun indbetalt for det tirsdagshold han har fulgt fra 15.15-16.00
Astrid Spinding
August Detlevsen
August Lund Pryds
August Winding Freund
Augusta Marie Appelqvist
Barbara Holme Johannesen
Benjamin Nymand Jørgensen
Bertram Green Paulsen
Billy Meincke-Utzon
Bjørn Dorph Hansen
Camilla Thamsborg
Carl Dyrup Flensborg
Carl Johan Holme Johannesen sammen med Barbara Holme Johannesen
Caroline Jessen
Caroline Kiil-Larsen
Catherina L. Pedersen
Cecilie Abildgaard Manique
Cecilie Kirstine Heyden
Christian Dyremose Bræstrup
Christoffer Boe-Hauggaard
Clara Præstgård Melskens Betaling Clara Præstgård Melskens
Dagmar Irene Houmann Nielsen
Daniel Hauton
Elias Norman Lasseni Kramp
Ellen Ejlerskov
Ellen Marie Rytsel Jakobsen
Emil Marius Jørgensen
Emilie Kjærulff
Emma Sofia Skytte Drewsen
Emma Tue Lehmann
Emmeli Rigmor Kordt Jørgensen Modtaget bank
Ester Viola Engel Lange
Eva Solvang
Fabian Rosengaard
Frederik Bryde Frisk
Frederik Christoffer Kok
Frederik Jelsig
Frederikke Skou Hansen
Freja Bræmer Lajer
Freja Scheibel
Freja Tue Lehmann
Frida Morild
Gustav Bladt
Gustav Hald Clemmensen
Gustav Holm-Gregersen
Helena Bacci Hartz
Helena Bentsen Møller
Helena Nymann Rud
Inger Gjering Frederiksen
Ingrid Skjerbæk Rolskov
Isabella Andersen
Isak Bentel
Jakob Gad Bankov
Jasmin Donslund
Johannes Hald Clemmensen
Jonathan Vörts
Julian Gilsaa Busck
Kaito Hasegawa Møller
Kalle Glintborg Jørgensen
Karen Raft Broløs
Kasper Ravnkjær Hannibal
Kasper Schleimann Nordlund
Kaya Schaffalitzky de Muckadell
Konrad Marvits Konrad går kun til tennis 1 x ugentligt, som tidligere aftalt pr mail
Kristine Rønne
Laura Friis Hein
Laura Reffling
Laurits Bønnelycke
Lili Saks
Lilli Birkedal Riisbro
Lilli Mari Gudbrandsson
Lily Husted
Liva Alanin
Liva Sander Larsen
Liva Thorseng
Lucas Søgaard Madsen
Lukas Melbye Hansen
Mads Møller
Mads Nyyssönen Gøttsche
Magnus Grastrup
Malte Thorseng
Maria Sigridur Stefansdottir
Marie Munk Petersen
Marius Hagerup Skov
Marius Vest
Marvin Friberg-Elkjær
Mathilde Byskov Søndergaard
Mathilde Stengaard
Mikkel Brinks
Mikkel Gottlieb
Milla Balling
Mille Glintborg
Nanasofie Bøgh
Natali Viktoria Lundstrøm
Nikolaj Elbek Bregendahl Som skrevet på mail, deltager Nikolaj kun i en times træning torsdag kl. 17-18, da han er i skole til 16:15.
Oliver Mellbin
Olivia Jam Pedersen
Olivia Skovbo Rasmussen
Olivia Stengaard
Oscar Hvelplund
Oskar Allen
Patrick Kjøller Westphal
Rasmus Rydahl
Regitze Zierau
Rune Møller Kristensen
Sander Knudtzen Sander har fået opereret sine akilllessener og derfor ikke været med i maj og juni, men vi håber han er klar til august
Sigrid Lyngsaa Lang
Silja Hvelplund
Silke Rothaus
Simon Tinggaard-Jørgensen
Sixten Fink Karas
Sofie Halborg Krogh
Sofie Kümler
Sofie Thamsborg
Sylvester Engel Lange
Sylvester Jul Skikkild
Thea Møller
Theo Solvang
Theodor Stenderup Jensen
Thor Ørts
Valdemar Reitzel
Vesna Krstajic
Vigga Brandt Madsen
Viktoria Mazanti Dam-Johnsen
Vilfred Riiber
Vilja Gunge
Villads Engevik Kamstrup
William Kjærgaard